OFERTA PRACY dla pielęgniarek do pracy w środowisku domowy...

  • Aktualności
  • OFERTA PRACY dla pielęgniarek do pracy w środowisku domowy...

OFERTA PRACY dla pielęgniarek do pracy w środowisku domowym w ramach hospicjum domowego

Domowa Opieka Medyczna "Do-Med" to firma z wieloletnim doświadczeniem w udzielaniu świadczeń w warunkach domowych, stabilna i ciesząca się bardzo dobrą renomą. Poszukujemy nowych pracowników do swojego zespołu na stanowisku pielęgniarka w hospicjum domowym. Zapraszamy wszystkie osoby, które chciałby podjąć z nami współpracę.

Główne zadania:

  1. Zapewnienie świadczeń pielęgniarskich dla pacjentów objętych opieką hospicjum domowego, zgodnie z opracowanym planem opieki i we współpracy z lekarzem Zespołu.
  2. Realizacja zadań zgodnie z zasadami udzielania świadczeń w hospicjum domowym określonymi aktualnym Zarządzeniem Prezesa NFZ oraz Rozporządzeniem Ministra Zdrowia w sprawie świadczeń gwarantowanych z zakresu świadczeń opieki paliatywnej i hospicyjnej.
  3. Współpraca z rodziną lub opiekunami pacjenta w zakresie realizacji planu opieki.
  4. Prowadzenie działań edukacyjnych dla pacjentów oraz członków ich rodzin.
  5. Wykonywanie zabiegów diagnostycznych i terapeutycznych zleconych przez lekarza.
  6. Udzielanie pomocy w pozyskiwaniu sprzętu medycznego i rehabilitacyjnego niezbędnego dla funkcjonowania pacjenta.
  7. Sprawowanie opieki pielęgniarskiej minimum 2 wizyty pielęgniarki w domu pacjenta w ciągu tygodnia, oraz zapewnienie dostępności telefonicznej dla pacjentów objętych opieką.
  8. Systematyczne prowadzenie indywidualnej elektronicznej dokumentacji medycznej.

Współpraca z placówkami POZ i opieki społecznej w zakresie dotyczącym pacjentów nad którymi sprawuje opiekę.
Mile widziane doświadczenie zawodowe w udzielaniu świadczeń w warunkach domowych, oraz dodatkowe kwalifikacje podyplomowe. ( ale nie jest to warunek wymagany)

Miejsce pracy: wybrany teren w ramach powiatu ostrołęckiego

Wymiar czasu pracy: praca stała / dodatkowa

Forma zatrudnienia: umowa zlecenie / kontrakt

Warunki realizacji zadań: min dwie wizyty tygodniowo dla pacjenta objętego opieką według indywidualnego harmonogramu

Wynagrodzenie: od 28,00 zł brutto za 1 osobodzień opieki (ok 100 zł brutto za wizytę)

Osoba do kontaktu:

Edyta Tyszkiewicz
tel. 22 815 20 07
e-mail: dommed.personel@gmail.com

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na powyższy adres e-mail. Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi Kandydatami.

Zdjęcia

Do pobrania